tr?id=287571818558943&ev=PageView &noscript=1

Komputerowy program dietetyczny

DrDietman to komputerowy program dietetyczny dla każdego, kto jest gotowy na zmiany w swoim dotychczasowym sposobie odżywiania. Świadczymy usługi dietetyczne online, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zmianę. Korzystając z programu dietetycznego DrDietman otrzymasz porady żywieniowe dopasowane do Ciebie i Twojego stylu życia. Oprócz tego możesz liczyć na pełne wsparcie naszych dietetyków. Usługi zostały podzielone na trzy segmenty – poprawa nawyków żywieniowych, odchudzanie i zdrowe żywienie w cukrzycy.

DrDietman: krok po kroku

Korzystanie z naszego komputerowego programu dietetycznego jest bardzo proste. W pierwszym etapie spisujesz swoje menu z ostatniego tygodnia i wprowadzasz zgromadzone dane do programu. Otrzyma je jeden z naszych dietetyków, który podda je analizie. Na podstawie zebranych informacji stworzy dla Ciebie spersonalizowany plan zdrowego odżywiania, dobrany również do koncepcji segmentu, który wybierzesz. Po czterech tygodniach ponownie spisz swoją dietę z ostatniego tygodnia i prześlij ją nam.. Otrzymasz kolejną porcję porad, które pozwolą Ci iść nowo wytyczoną ścieżką prosto do celu, jakim jest zdrowe życie i zrzucenie zbędnych kilogramów.

Przyjemne odchudzanie

Jeśli będziesz konsekwentny w swoich działaniach, bardzo szybko przekonasz się, że przyjemne odchudzanie jest możliwe. Naszym celem jest Twój sukces i przekazanie Ci zdrowych nawyków. Chcemy nauczyć Cię, że dieta to sposób codziennego odżywiania, a nie trudna droga pełna wyrzeczeń. Proponujemy skuteczne odchudzanie poprzez zdrowe jedzenie i zrozumienie potrzeb własnego organizmu. Zapraszamy do współpracy!