jak rozpocząć skuteczne odchudzanie

Jak rozpocząć skuteczne odchudzanie?

Odchudzanie z Programem DrDietman nie wymaga wysiłku, nie wiąże się ze stresem, jest natomiast przyjemnością. Jego skuteczność wynika z zastosowania metody, która jest w pełni zgodna z kanonem wiedzy o żywieniu człowieka, znanym każdemu dietetykowi. Nie była ona dotychczas szerzej stosowana z braku odpowiednich narzędzi. Dopiero opracowanie i udostępnienie Programu DrDietman pozwoliło na skuteczne i przyjemne odchudzanie

Pierwszym krokiem na drodze do sukcesu jest otwarcie Programu DrDietman. Należy w tym celu kliknąć belkę: 

KURO1vcGoixtA6tvNL8WlOeoWIxJb JHHMsriHdXPEXAIjDmpWaQwujUgbTgfdZTW8x2adgmF89v jdPhy1dgsktypSsXqmEaaOxMT0yL6oQyREAcQ5Qo NSayZUCdUcuYNacmatvx3IfQdM - Jak rozpocząć skuteczne odchudzanie?

Następnie należy zarejestrować się w Programie, co spowoduje utworzenie konta nowego użytkownika. Rejestracja w Programie DrDietman jest całkowicie bezpłatna i nie wywołuje skutków finansowych na przyszłość. 

Po zarejestrowaniu się w Programie warto wpisać do niego kilka swoich jadłospisów (najlepiej z 7 kolejnych dni). Pozwoli to na opanowanie zasad jego obsługi. Do tego zapoznawanie się z profesjonalnymi analizami jadłospisów wykonywanymi przez Program może być odtąd źródłem ważnej wiedzy o swoim odżywianiu. Kapitalne znaczenie ma przyglądanie się analizie nazywanej Kalografem. Prezentuje ona poglądowo, w formie graficznej, przybliżoną ocenę regularności odżywiania, której uzyskanie jest kluczem do skutecznego odchudzania.

Drugim krokiem w kierunku skutecznego odchudzania jest zmiana statusu konta użytkownika Programu na konto osoby uprawnionej do korzystania z Programu w rozszerzonej wersji – do poprawiania odżywiania. 

Program został ustawiony z zapewnieniem użytkownikowi możliwości intuicyjnego wykonania zmiany statusu konta.

Trzecim krokiem jest znalezienie w Programie odpowiedniego dla siebie Doradcy Żywieniowego. Najlepiej takiego, który oferuje usługi skutecznego odchudzania. Doradcy są dostępni w zakładce „Dietetycy, Lekarze, Doradcy”.

Więcej o usłudze:

Więcej o poprawianiu odżywiania: